Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Në Teatrin e Operas dhe Baletit çelet sezoni me   ‘Carmen’

Në Teatrin e Operas dhe Baletit çelet sezoni me ‘Carmen’

0 Komentet 🕔21.01.2018 - 23:05

Në një status në Facebook , regjizori Gëzim Myshketa lajmëron se do të çelet sezoni i ri artistik me premieren opera Carmen ,më datën 30 Janar në Teatrine Operas dhe Baletit.
333


Ku regjisorin Myshketa do e shikojmë dhe me një rol kryesor.

 

Carmen


Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr