Në Teatrin e Operas dhe Baletit çelet sezoni me ‘Carmen’

0

Në një status në Facebook , regjizori Gëzim Myshketa lajmëron se do të çelet sezoni i ri artistik me premieren opera Carmen ,më datën 30 Janar në Teatrine Operas dhe Baletit.
333


Ku regjisorin Myshketa do e shikojmë dhe me një rol kryesor.

 

Carmen


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here