Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Në Shqiperi vrasjet rriten ndjeshëm në periudhën korrik-shtator.

Në Shqiperi vrasjet rriten ndjeshëm në periudhën korrik-shtator.

0 Komentet 🕔02.09.2013 - 09:09

Në Shqiperi sipas një rapoti që analizon situatuatën e kriminalitetit në vitin 2012 vrasjet,vjedhjet ndaj banesave,makinave  janë rritur ndjeshëm.

Policia e shtetit në përfundim  të vitit 2012 thekson se krimi që ndodh me shpesh është vjedhja e banesave.

Gjatë këtij viti në vend ka ndodhur plagosje me dashje në cdo 6 orë,vjedhje automjeti në cdo 8 orë,nje vjedhje banese cdo 7 orë, armë mbajtje pa leje në cdo 9 orë,krime kundër jetes cdo 24 orë, vrasje të ndyshme cdo 72 orë si dhe vrasje e mbetur ne tentativë në cdo 36 orë.

/Adisa Sida/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr