Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Në pranga vrasësi i princesh Dianës

Në pranga vrasësi i princesh Dianës

0 Komentet 🕔07.09.2013 - 08:31

Revista amerikane “Globe” në numrin e radhës ka publikuar lajmin se është kapur vrasësi i princesh Dianës.

Personi i kapur thuhet se është njëri  nga grupi prej tre personash, 2 të tjerët ende nuk janë identifikuar. Që në muajin gusht të këtij viti Scotand Yard kishte ngritur pretendimin se përplasja e makinës ku ndodhej princesh Diana dhe partneri i saj Dodi A Fayed, ishte e kurdisur nga agjentë të shërbimit të forcave speciale.

Princi William është shprehur i zemrëruar në lidhje më gjëtjen dhe kapjen e vrasësit të Dianes. Madje sipas disa burimeve ai ka premtuar hakmarrje.

/Jonida Halili/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on February 19, 2018
Chance of Shiu!
12°/8°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on February 20, 2018
Shiu!
13°/7°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on February 21, 2018
Chance of Shiu!
15°/7°
Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on February 19, 2018
Bore! Showers
2°/-1°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on February 20, 2018
Bore!
1°/-1°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on February 21, 2018
Bore!
2°/-1°
Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on February 19, 2018
Shiu!
8°/3°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on February 20, 2018
Chance of Shiu!
8°/3°
It is forcast to be Overcast at 7:00 PM CET on February 21, 2018
Overcast
9°/4°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr