Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Ne mbeturina, trupi i studentes gjendet gjysmë i zhveshur brenda një valixheje

Ne mbeturina, trupi i studentes gjendet gjysmë i zhveshur brenda një valixheje

0 Komentet 🕔09.01.2019 - 10:44

Trupi i një studenteje, gjysmë të zhveshur, është gjendur i futur në një valixhe në Ukrainë.

19-vjeçarja ishte vrarë, ishte futur brenda një valixhe dhe më pas ishte hedhur në një kosh mbeturinash, ndërkohë që policia ka nisur hetimet për vrasje.

Daria Bilous u gjet nga banorët e zonës brenda në valixheje ndërkohë që veshur mbante vetëm reçipetat dhe pantallonat.

Dëshmitarët kanë deklaruar për policinë se kanë parë 5 burra duke mbajtur valixhen me trupin e studentes brenda, përpara se të zhdukeshin.

Testet mjeko-ligjore tregojnë se studentja, e cila ishte duke ndjekur një kolegj profesional në qytetin Dnipro, vdiq nga mbytja.

Ajo gjithashtu kishte pësuar një goditje të fortë me një mjet të mprehtë në qafë.

Një banor shprehet:

“Një fqinj nga blloku jonë i apartamenteve tha se në orën 10 të mëngjesit kishte parë pesë burra që po ecnin në oborr dhe hodhën një valixhe në një kazan plehrash. Më pas një i pastrehë shkoi të shihte se çfarë kishte brenda valixhes dhe zbuloi trupin e vajzës.”

Më pas ata thirrën policinë që është duke hetuar rastin e rëndë.

/N.Dragoti/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E enjte E premte
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Shiu!
9°/3°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on January 24, 2019
Pjesërisht vranët
13°/4°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 25, 2019
Chance of Shiu!
11°/0°
Sot E enjte E premte
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Bore!
0°/-3°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on January 24, 2019
Bore! Showers
0°/-4°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on January 25, 2019
Bore! Showers
-3°/-6°
Sot E enjte E premte
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Shiu!
2°/1°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 24, 2019
Bore!
4°/-3°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 25, 2019
Bore!
-1°/-7°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214