Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Ndryshon salla e Këshillit të Ministrave

Ndryshon salla e Këshillit të Ministrave

0 Komentet 🕔13.09.2013 - 12:24

Qeveria ‘’Rama’’ së shpejti do të fillojë punë në ambjentet e Kryeministrisë të cilat do të pësojnë disa ndryshime.

Ndryshimet do të ndodhin veçanërisht në sallën qëndrore, ku për 8 vjet me radhë,ish-kyeministri Berisha ka mbajtur mbledhjet.

Prej 20 ditësh janë punësuar 20 punëtorë, të cilët kanë nisur punën për ndryshimin e godinës.

Gjithashtu do të zgjatet dhe tavolina e mbledhjes së qeverisë për arsye se numri i ministrave është më i madh se i kabinetit paraardhës.

Tavolina do të lyhet me ngjyrë ulliri të errët, ndërsa perdet do të jenë jeshile.

Ndryshim tjetër do të mari parketi dhe ngjyra e mureve

/Armela Ago/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E hënë E martë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on February 25, 2018
Shiu!
9°/1°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on February 26, 2018
Chance of Shiu!
6°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on February 27, 2018
Bore!
5°/-4°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on February 25, 2018
Bore! Showers
-4°/-11°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on February 26, 2018
Bore!
-6°/-10°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on February 27, 2018
Bore! Showers
-6°/-16°
E mërkurë E enjte E premte
It is forcast to be 	
Shiu! at 12:00 PM CET on January 03, 2018
Shiu!
10°/0°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 12:00 PM CET on January 04, 2018
Pjesërisht vranët
9°/-3°
It is forcast to be Clear at 12:00 PM CET on January 05, 2018
Clear
7°/-2°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr