Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Shuhet Luis Arragones

Shuhet Luis Arragones

0 Komentet 🕔01.02.2014 - 10:34

Ish-trajneri i kombëtares së Spanjës, Luis Arragones, ndërroi jetë mëngjesin e sotëm në moshën 75-vjeçare. Lajmin e konfirmoi në orën 06:00 mjeku Pedro Guillen.

Arragones ishte në krye të kombëtares spanjolle në Euro 2008, duke i dhënë suksesin  parë ndërkombëtar kësaj skuadre. Në karrierën e tij Arrogones ka drejtuar edhe Atletikon e Madridit katër, Barcelonën dhe Valencian.

Ai fitoi nëntë trofe si trajner me Barçën dhe Atletikon, si dhe kampionatin evropian me Spanjën në vitin 2008.

/Objektiv.al/

 

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr