Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Ndërron jetë një 72 vjeçar, shkaktar mendohet  Gripi AH1N1

Ndërron jetë një 72 vjeçar, shkaktar mendohet Gripi AH1N1

0 Komentet 🕔05.03.2014 - 14:38

Gripi  AH1N1 është përhapur dhe po përflitet shumë këto ditë në Shqipëri. Deri më tani janë regjistruar 2 viktima që ndërruan jetë nga gripi AH1N1 ku njëri nga vikmimat ka qenë një grua shtatëzënë.

Dje në spiatlin Infektiv nga burime akoma jo zyrëtare deklarojnë se nga ndërruar jetë  një  72 vjeçar që mendohet që të ishte i prekur nga gripi AH1N1.

GRIPI_H_471244

 

/Redjon Shtylla/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E enjte E premte
It is forcast to be Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 23, 2018
Thunderstorm
25°/16°
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 24, 2018
Chance of a Thunderstorm
24°/15°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CEST on May 25, 2018
Clear
29°/16°
Sot E enjte E premte
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 23, 2018
Chance of a Thunderstorm
26°/14°
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 24, 2018
Chance of a Thunderstorm
25°/14°
It is forcast to be Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 25, 2018
Thunderstorm
26°/14°
Sot E enjte E premte
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 23, 2018
Chance of a Thunderstorm
27°/13°
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on May 24, 2018
Chance of a Thunderstorm
24°/12°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CEST on May 25, 2018
Clear
27°/13°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr