Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Ndalohet drejtori i burgut të Rrogozhinës

Ndalohet drejtori i burgut të Rrogozhinës

0 Komentet 🕔03.10.2014 - 10:55

Gjykata e Durrësit ka caktuar masën e sigurisë “arrest me burg” për drejtorin e burgut të Rrogozhinës, Ferdinand Doksani. Doksani akzuohet për kryerjen e veprës penale “shpërdorim detyre”.

Po ashtu këtë masë sigurie e kanë marrë edhe dy mjekë të këtij institucioni, A.Konda dhe F. Hate të akuzuar për veprën penale “falsifikim të dokumentave” së paku të evidentuar 11 raste.

Arrestimi i të akuzuarve është bërë ditën e sotme nga Policia e Durrësit.

/Objektiv.al/

 

 

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr