Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Ndalohen 34 klandestinë  në Gjirokastër

Ndalohen 34 klandestinë në Gjirokastër

0 Komentet 🕔14.09.2013 - 08:47

Sot në qytetin e Gjirokastrës janë ndaluar nga policia 34 klandestinë në dy operacione.

Në të dy operacionet mes policisë dhe sektorit antitrafik janë ndaluar është bërë e mundur ndalimi i klandestinëve të ardhur nga vendet fqinj.

20 klandestinët sipas policisë janë kapur në aksin Gjirokastër-Tepelenën, ndërsa 14 të tjetët janë kaput më vonë rreth orës 04.00 të mëngjesit.

/Adisa Sida/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr