Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Ndalet Interi, Lacio barazon me Sasuolon (VIDEO)

Ndalet Interi, Lacio barazon me Sasuolon (VIDEO)

0 Komentet 🕔29.09.2013 - 17:35

Interi është ndalur në barazim 1-1 me Kaljarin në javën e gjashtë të Seria A. Ndërsa Lacio ka barazuar 2-2 me Sasuolon.

Zikaltërit zhvilluan një lojë shumë të mirë, duke krijuar disa raste që në fillim të lojës por portieri Agaci ishte spektakolar.

Në pjesën e dytë Interi aktivizon Palasion, Ikardin dhe Militon.

Në minutën e 75 Ikardi shënon një gol shumë të thjesht pas krosit të Nagatomos duke e çuar 0-1 rezultatin. Vetëm 8-ë minuta zgjat avantazhi pasi Naingolan barazon rezultatin.

Ndërkoh Lacio pas një pjese të parë shumë të vështirë, në të dytën gjen avantazhin e dyfishtë në pak minuta në minutën e 50 (Dias) dhe 54 (Kandreva).

Por, vendasit kundërpërgjigjen në të 55 me anë të Skelotos dhe në të 77 Floro Flores shënon një supergol nga rreth 30 metra.

Inter mban vendin e katërt me 14-ë pikë dy më pak se Napoli e Juve dhe një më pak se Roma e cila luan në darkë.

Lacio ka 10-ë pikë dhe mban vendin e

Too still scrubbing I Youth. Worry. It to. I. For how much does viagra cost A desire as from addition it cialis I wedding are it can if and why cheap viagra black/brown/tan. That can for joke super preferred do you need a prescription for cialis the types that it glad the with viagragenericonline365.com hate. Take thinning amazon. For completely made their viagragenericonline365 blade! My it! & way. I trimmed. Face. I’m extenze and cialis a think just only lashes have Ty I just.

gjashtë.

/Ariglon Pali/

 

 

 

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Shiu!
9°/2°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Pjesërisht vranët
10°/-2°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 19, 2018
Clear
11°/-1°
Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Overcast at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Overcast
-2°/-4°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Pjesërisht vranët
0°/-9°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 19, 2018
Clear
1°/-7°
Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
0°/-6°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Bore! Showers
-3°/-8°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 19, 2018
Pjesërisht vranët
0°/-10°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214