Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

“My light future” në mendimet e fëmijëve shqiptarë

“My light future” në mendimet e fëmijëve shqiptarë

0 Komentet 🕔20.05.2013 - 12:02

“My Light Future”, projekti i artistes Aleksandra Stratimirovic mbërrin në Tiranë në datat 18-30 Maj 2013.

Ky projekt publik i dedikohet botës së fëmijëve dhe ka për qëllim të krijojë një hapësirë ku e gjithë shoqëria të mund të gjejë  këndvështrimet e fëmijëve për botën, nga mosha 3 deri në 7 vjeç. Mendimet, imagjinatën dhe pritshmërinë e tyre për të ardhmen.

“My light Future” para ardhjes në Shqipëri bëri prezantimin e saj dhe në Bolonja të Italisë me rastin e panairit ndërkombëtar të librit për fëmijë.

/Najada Fosa/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr