Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Murinj-Çelsit: Mos i shit lojtarë Realit

Murinj-Çelsit: Mos i shit lojtarë Realit

0 Komentet 🕔23.05.2013 - 10:17

Zhoze Murinjo është larguar nga drejtimi i skuadrës Spanjolle, Real Madrid dhe në fillim te muajit qershor mund të rimarrë sërish drejtimin  e skuadrës së çelsit.Por ai nuk ka ndërmend të ketë raporte pozitive me klubin Madrilen për shkak te largimit me shumë polemika.

Klubi Madrilen është interesuar per disa lojtarë të çelsit si:Juan Mata, David Luiz, dhe Eshli Kol.Por sapo e ka mesuar këtë “special one” ka komunikuar menjëherë me krerët e çelsit dhe u ka kërkuar atyre të mos largojnë asnjë lojtar pa marrë ai drejtimin e klubit dhe te mos i shesë asnjë lojtar klubit spanjoll.

/Klajdi Lleshi/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E diel E hënë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Shiu!
14°/6°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
11°/2°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Shiu!
11°/4°
Sot E diel E hënë
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Bore!
-1°/-3°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Clear
0°/-7°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
-2°/-5°
Sot E diel E hënë
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Chance of Shiu!
5°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Bore!
-1°/-7°
It is forcast to be Ice Pellets at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Ice Pellets
1°/-3°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214