Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Murinjo nuk bën paqe me Kasijasin

Murinjo nuk bën paqe me Kasijasin

0 Komentet 🕔03.06.2013 - 06:57

Në ndeshjen e fundit si trajner i Realit të Madridit, Zhoze Murinjo, vendosi të mos bëjë paqe me portierin Iker Kasijas.

Në ndeshjen e fundit kundër Osasunës, “Special One” nuk e grumbulloi portierin e parë të përfaqësueses spanjolle, edhe pse ai ishte në gjendje shumë të mirë fizike dhe për më tepër që mungonte Diego Lopez për shkak dëmtimi.

Portugezi vendosi që portën t’ia besojë Adanit.

/Klajdi Lleshi/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr