Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Mungesë uji në Durrës

Mungesë uji në Durrës

0 Komentet 🕔14.08.2013 - 11:30

Edhe pse sezon pushimesh verore, në muajin më të nxehtë të verës, në plazhin e Durrësit mungon uji i pijshëm.

Furnizimi me ujë haset si problem në zonën e Plazhit, në Plepa dhe në Malin e Robit.

Ky defekt pritet që të ndikojë tek pushuesit e plazheve dhe bizneset e zonës. Madje, në zonën e Golemit një pjesë e tyre janë larguar.

Ky problem është shfaqur çdo vit në Durrës duke dëmtuar kështu imazhin e tij kundrejt pushuesve.

/Irida Vata/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr