Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Moyes: Ozil nuk na duhet !

Moyes: Ozil nuk na duhet !

0 Komentet 🕔09.11.2013 - 15:41

 Trajnieri i Manchester United, David Moyes ka pohuar se “Djajtë e Kuq” nuk kanë qenë të interesuar në nëshkrimin e mesfushorit turko-gjerman Mesut Ozil, pasi ne skuadër ka lojtarë që luajnë në pozicionin e Ozil që janë Runi dhe Kagava.

Ozil u tranfsferua nga Real Madrit tek Arsenal për shifrën e 50 milionë eurove, transferim ky që e ka ndihmuar Arsenalin të ngjitet në krye të tabelës së klasifikimit në Premier Ligë. Ozil ka qenë shumë afër transferimit tek Djajtë por Moyes e ka mohuar këtë pasi ka thënë se nuk na shërben.

Tanieri i  ”Djajve”  do të përballet me Ozil të djelën në Old Tranfford dhe ky mund  mund të jetë takimi i fillimit të kontraditave me njëri – tjetrin.

/Dorjan Gjepali/

 

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E diel E hënë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Shiu!
14°/6°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
11°/2°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Shiu!
11°/4°
Sot E diel E hënë
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Bore!
-1°/-3°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Clear
0°/-7°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
-2°/-5°
Sot E diel E hënë
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Chance of Shiu!
5°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Bore!
-1°/-7°
It is forcast to be Ice Pellets at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Ice Pellets
1°/-3°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214