Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Mori rryshfet në euro, doganieri në praga

Mori rryshfet në euro, doganieri në praga

0 Komentet 🕔05.10.2018 - 13:10

 

Arrestohet për  doganieri  që ushtronte korrupsion në pikën Doganore Tiranë

 

pranga-ok-ok

 

Seksioni për Hetimin e Korrupsionit në bashkëpunim me Drejtorinë e Antikorrupsionit dhe Drejtorinë e Hetimit Doganor në Drejtorinë e Përgjithshme të Doganave në kuadër të operacionit policor të koduar arrestuan në flagrancë shtetasin A.H., 41 vjeç, banues në Tiranë  Ai punonte si Doganier në pikën Doganore Tiranëm, I cili duke shfrytëzuar atributet që i jepte posti i ka kërkuar dhe marr një shumë në euro shtetasit V.Ç., 54 vjeç, shoferi nga Struga për ta lejuar të dilte nga territori doganor.

 

Në deklatën e bërë nga Policia e Shtetit, thuhet se A.H  është vënë në pranga për veprën penale “Korrupsion pasiv i personave që ushtrojnë funksione publike”.

 

Shuma e përfituar në mënyrë të kundraligjshme, u sekuestrua në cilësinë e provës materiale.

/objektiv.al/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E diel E hënë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Shiu!
14°/6°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
11°/1°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Shiu!
11°/4°
Sot E diel E hënë
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Bore! Showers
-1°/-3°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Clear
0°/-7°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
-2°/-5°
Sot E diel E hënë
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Chance of Shiu!
6°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Bore!
-1°/-7°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore!
1°/-4°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214