Mori fund shoqëria, Noizy sherr me Oriola Marashin

0

oriola-3

Noizy dhe Oriola Marashi kanë qenë gjithmonë më të komentuarit për shoqerinë e tyre gjatë ktyre 3 viteve te fundit.

Të dy shiheshin shpesh sëbashku me njëri tjetrin në foto dhe video qe postonin madje në kengën e fundit te Noizyt shihet edhe Oriola bashkë me të gjithë grupin e otr.

Madje para pak kohësh Oriola deklaroi që do publikonte një këngë që do realizohej nga grupi i otr.

Mirëpo mes Noizyt dhe Oriolës duket që ka ndodhur një sherr sepse ato nuk e ndjekin njeri tjetrin në instagram.

Se cila ështe arsyeja ende nuk është zbuluar ende por pritet qe kjo të sqarohet nga të dyja palët.

J. Gjana

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here