Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Morati: Nuk dua ta shes Interin, por ta rindërtoj

Morati: Nuk dua ta shes Interin, por ta rindërtoj

0 Komentet 🕔10.06.2013 - 14:40

Presidenti i Interit, Masimo Morati, ka folur rreth situatës për negociatat me indionezanin Tohir, i cili supozohet të blejë një pjesë të aksioneve të klubit.

Por, Morati gjatë një aktiviteti në Bruksel ka hedhur poshtë spekullimet duke thënë: “Kam lexuar disa shifra të pabesueshme, por nuk janë aspak të vërteta. Unë nuk dua ta shes Interin, por ta rindërtoj atë, ta bëj një skuadër të madhe dhe të jemi elita e futbollit si në 2010. Indonezianët nuk janë të vetmit të cilët janë të interesuar për Interin, ka të tjerë të interesuar të cilët po rishfaqen sërish. Të shohim nëse do të arrijmë të shesim një pjesë të aksioneve”.

Mes pas “njëshi” i zikaltërve ka thënë se dëshiron të sjellë lojtarë të mëdhenj tek Interi, me kualitetin e  Ronaldos apo Ibrahimoviçit, të cilët e kanë veshur këtë fanellë më parë.

/Klajdi Lleshi/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr