Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Monika Kryemadhi siguron mandatin e saj në Lezhë

Monika Kryemadhi siguron mandatin e saj në Lezhë

0 Komentet 🕔25.06.2013 - 09:21

Në qarkun e Lezhës ende nuk ka përfunduar  procesi i numërimit të votave edhe pse në disa rrethe është mbyllur  procesi i numërimit të votave.

Por deri më tani rezultatet paraprake të KQZ-së janë PS-ja 18 862 vota, PD-ja 18 421 vota dhe LSI-ja 6 370 vota. E ndarë në mandate PS-ja ka marrë 3 mandate, PD-ja gjithashtu ka marrë 3 mandate dhe LSI-ja ka marrë 1 mandat.

E renditur e para në listat e LSI-së  kandidatja  Monika Kryemadhi  ka siguruar vendin e saj në Kuvendin e Shqipërisë pas 8 viteve.

/Erina Haxhiu/ 

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on June 18, 2018
Chance of a Thunderstorm
29°/18°
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on June 19, 2018
Chance of a Thunderstorm
32°/18°
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on June 20, 2018
Chance of a Thunderstorm
32°/19°
Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Thunderstorm at 7:00 PM CEST on June 18, 2018
Thunderstorm
26°/16°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CEST on June 19, 2018
Chance of Shiu!
22°/16°
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on June 20, 2018
Chance of a Thunderstorm
27°/16°
Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CEST on June 18, 2018
Chance of Shiu!
27°/16°
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on June 19, 2018
Chance of a Thunderstorm
28°/15°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CEST on June 20, 2018
Pjesërisht vranët
30°/16°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr