Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Modelja e cila argëtohet duke vjedhur një bankë

Modelja e cila argëtohet duke vjedhur një bankë

0 Komentet 🕔28.09.2013 - 09:46

Një modele ruse e cila ndodhej në Rusinë Qëndrore ka grabitur një bankë. Ndihesha vetëm dhe qyteti po më mbyste.

Kështu është justifikuar një modele ruse, e cila është arrestuar teksa tentonte të grabiste e maskuar dhe e armatosur një bankë.

Modelja i ka thënë policisë se grabitjen e ka bërë vetëm për tu argëtuar, jo se kishte nevojë për para.

/Altin Tufa/

 

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr