Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Mjerim në rrugët e Rrogozhinës

Mjerim në rrugët e Rrogozhinës

0 Komentet 🕔23.12.2013 - 14:24

Qarkullimi i automjeteve në qytetin e Rrogozhinës po krijon çdo ditë e më shumë problem dhe vështirësi. Këto vështirësi janë si pasojë e infrastrukturës,e cila të lë për të dëshiruar.

Drejtuesit e automjeteve vendosen në rradhë duke pritur për të kaluar në pjesën tjetër të vendit. Kjo gjë ka shkaktuar mjaft probleme dhe mërzitje si tek shoferët ashtu edhe tek banorët. Rrugët e prishura dhe në gjendje të mjerueshme po shkaterrojnë dhe automjetet. Asgjë nuk është në rregull, ashtu siç duhet të ishte.

Kjo gjendje ka qenë e tillë prej shumë kohesh, mund të themi dhe prej vitesh. Çdo pushtet që ka ardhur e ka ikur ka bërë premtime për infrastrukturën në këtë qytet, por asgjë nuk po shihet. Situata është po e njëjtë, çdo ditë vjen duke u vështirësuar më tej.

Shpresojmë që qeveria e re të vërë dorë mbi këtë qytet të lënë në harresë prej vitesh.

/Shefit Xhafa/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E hënë E martë
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on March 18, 2018
Chance of Shiu!
17°/11°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on March 19, 2018
Shiu!
13°/7°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on March 20, 2018
Shiu!
14°/9°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on March 18, 2018
Shiu!
6°/-2°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on March 19, 2018
Bore! Showers
2°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on March 20, 2018
Bore!
1°/-3°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on March 18, 2018
Shiu!
17°/7°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on March 19, 2018
Shiu!
13°/4°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on March 20, 2018
Pjesërisht vranët
16°/4°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr