Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Ministrat e brendshëm të Francës e Gjermanisë vizitojnë Shqipërinë

Ministrat e brendshëm të Francës e Gjermanisë vizitojnë Shqipërinë

0 Komentet 🕔15.07.2014 - 10:30

Ministri i Brendshëm i Francës, Bernard Cazeneuve dhe ministri i Brendshëm i Republikës Federale të Gjermanisë, Thomas de Mazière, do të vizitojnë  sot Shqipërinë, me ftesë të Ministrit të Punëve të Brendshme, Saimir Tahiri.

Programi i vizitës së dy ministrave të brendshëm të Francës dhe Gjermanisë parashikon takime zyrtare në nivel delegacionesh në Ministrinë e Brendshme. Pas takimeve do të ketë një konferencë shtypi në orën 15:00. Ministrat pritet që të zhvillojnë një takim dhe me kryeministrin Edi Rama.

Në përfundim të vizitës së tyre  në Shqipëri, dy ministrat e brendshëm do të zhvillojnë një vizitë në Komisariatin e Policisë së Rinasit, të shoqëruar nga zv/Ministrja e Punëve të Brendshme.

/Arjola Hajdini/ 

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E mërkurë E enjte
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 11, 2018
Pjesërisht vranët
12°/-1°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 12, 2018
Clear
11°/1°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 13, 2018
Chance of Shiu!
11°/4°
Sot E mërkurë E enjte
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 11, 2018
Pjesërisht vranët
4°/-3°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 12, 2018
Pjesërisht vranët
5°/-5°
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on December 13, 2018
Mostly Cloudy
2°/-3°
Sot E mërkurë E enjte
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 11, 2018
Pjesërisht vranët
2°/-8°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 12, 2018
Clear
3°/-8°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 13, 2018
Pjesërisht vranët
2°/-5°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214