Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Milan, Sunday Times: Mr. Bee kontakton Guardiolën

Milan, Sunday Times: Mr. Bee kontakton Guardiolën

0 Komentet 🕔11.05.2015 - 09:10

Nuk është  zyrtare por Mister Bee, duke folur për të përditshmen Thai Rhat ka shplosur planet e tij për Milanin. Të parat janë objektivat progresive dhe shpjegon se Milani sezonin e ardhshëm duhet të kthehet në katër vendet e para dhe në luftën për Scudetto. E dyta është pikërisht ajo që thotë gazeta britanike, “ka konaktuar tashmë Pep Guardiolën”.

Qëllimi i parë i Milanit për sezonin e ardhshëm është për të shkuar në Champions Lague dhe lufta për Scudetto.

Sipas Times, Bee ka një ëndërr dhe kjo ëndërr quhet Pep Guardiola. Bee mund të përfitoj edhe pothajse eleminimi i Bayer-it nga Champios dhe largimi i Pep nga kampi gjerman është tashmë më shumë se një thashethem, por Bee ka një rruge të komplikuar përpara për shkak se negociatat ende nuk kanë nisur dhe  Guardiola kërkohet edhe nga City, ku sipas kanalit televiziv BeInSport, ka edhe një para-kontrat mes tij dhe City-t.

Por ende nuk ka konfirmime dhe gjithcka mbetet të shihet se ku do të drejtoj Guardiola sesonin e ardhëshëm.

/Ermand Vrapi/ 

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on January 21, 2019
Pjesërisht vranët
14°/4°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 22, 2019
Shiu!
12°/6°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Chance of Shiu!
12°/3°
Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on January 21, 2019
Bore! Showers
1°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 22, 2019
Bore!
1°/-3°
It is forcast to be Ice Pellets at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Ice Pellets
2°/-2°
Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Overcast at 7:00 PM CET on January 21, 2019
Overcast
3°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 22, 2019
Bore!
3°/-1°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Chance of Shiu!
4°/-1°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214