Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Meta takon Arvizun

Meta takon Arvizun

0 Komentet 🕔20.09.2013 - 12:18

Kryetari i Kuvendit Ilir Meta zhvilloi sot një takim me ambasadorin e Shteteve http://cialis4dailyusedosage.com/ të Bashkuara në vendin tonë, Aleksandër Arvizu.

Mësohet se tema e diskutimit ishte rreth bashkëpunimit dhe perspektivës së mëtejshme mes Parlamentit shqiptar e ambasadës amerikane,si dhe për viagra substitute të forcuar marrëdhëniet canadian pharmacy network midis dy vendeve.


“E sigurova ambasadorin la pela vs cialis për vullnetin maksimal nga ana ime si Kryetar i Kuvendit dhe e maxhorancës parlamentare, për të garantuar maksimumin e hapsirës demokratike cialis4dailyusedosage për opozitën, për të vendosur një bashkëpunim afatgjatë në interes të forcimit të parlamentarizmit të vendit dhe përshpejtimit të reformave që kërkon integrimi europian”, u shpreh Meta. Kreu i Kuvendit shprehu besimin që PD do të kontribuojë për të pasuruar më tej kontributet në proceset integruese, duke qenë konstruktive dhe bashkëpunuese.

Nga ana e tij cialis for daily use ambasadori cialis4dailyusedosage.com Arvizu theksoi se në Parlament priten diskutime të shumta, por e rëndësishme është që ato të jenë efektive, në mënyrë që të mund të çojnë përpara interesin e vendit.

/Sonila Qazimi/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E mërkurë E enjte
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 11, 2018
Pjesërisht vranët
12°/-1°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 12, 2018
Clear
11°/1°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 13, 2018
Chance of Shiu!
11°/4°
Sot E mërkurë E enjte
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 11, 2018
Pjesërisht vranët
4°/-3°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 12, 2018
Pjesërisht vranët
5°/-5°
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on December 13, 2018
Mostly Cloudy
2°/-3°
Sot E mërkurë E enjte
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 11, 2018
Pjesërisht vranët
2°/-8°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 12, 2018
Clear
3°/-8°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 13, 2018
Pjesërisht vranët
2°/-5°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214