Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Mesila Doda: Padurimi, këshilltari më i keq në politikë

Mesila Doda: Padurimi, këshilltari më i keq në politikë

0 Komentet 🕔23.08.2013 - 09:48

Deputetja e Partisë  Demokrtatike, Mesila Doda, i ka quajtur takimet e punës së qeverisë së ardhshme “Rama” si “pjellë padurimi”.Gjate dhënies së opinionin të saj në Facebook, ajo niset nga takimi i ministrit të  ardhshëm Saimir Tahiri me homologun e tij italian.

“Po sikur….Meta të tërheqë mbështetjen; Edi Rama të besojë se ka një kandidaturë tjetër më të mirë, kandidatura të mos kalojë dot në Parlament a në Presidencë…Për çfarë dhe me ç’tagër e bëri takimin?! Këto janë të vetmet raste kur Kryeministri turk takon një homolog “në të ardhmen” – kur ministri i Brendshëm italian takon një kandidat për homolog “në të ardhmen.”

Më tej, Doda thekson: “Përtej faktit që këto takime janë formalisht jokorrekte – si të paveshura me fuqi ligjore dhe kushtetuese –  nga ana substanciale janë thellësisht të difektuara.

‘’Kjo që po shohim është një skenar,  pjellë e padurimit dhe dihet që në politikë ky është këshilltari më i keq’’

/Pamela Kulla/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E hënë E martë
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Mostly Cloudy
10°/1°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Shiu!
11°/4°
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Mostly Cloudy
11°/-1°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Mostly Cloudy
1°/-8°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
-3°/-5°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Pjesërisht vranët
1°/-7°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
Array°/-11°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
1°/-6°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Bore! Showers
-2°/-6°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214