Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Mesi bën punën, Barcelona ngec

Mesi bën punën, Barcelona ngec

0 Komentet 🕔07.10.2018 - 22:35

Shkëlqimi i Lionel Messit nuk ishte i mjaftueshëm  për të marrë një fitore, kundrejt Valencias,

_103759147_mesget

Edhe pse Messi duke kombinuar  kalimet me Luis Suarez dhe duke gjuajtur nga 20 metra për të barazuar, në mintuën e 23,  Barelona nuk ia del dot të marrë më shumë se barazimin 1-1.

Kështu që gjendet në vendin e dytë, pas Sevillas qe kryeson dhe me pikë të barabarta me Atletikon e Madridit, dhe një pikë më shumë se Reali.

 

/objektiv.al/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr