Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Mbyllet operacioni në Udënisht, 20 objekte të prishura

Mbyllet operacioni në Udënisht, 20 objekte të prishura

0 Komentet 🕔09.01.2015 - 15:55

Inspektorati Ndërtimor Urbanistik Kombëtar ka mbyllur pas katër ditësh operacionin e prishjes së ndërtimeve pa leje në komunën Udënisht të Pogradecit.

INUK-u pohon se për katër ditë janë shembur 20 objekte me shpërthim të kontrolluar, ku shtatë nga objektet e shkatërruara janë 1- katësh, pesë 2-katëshe, dy 4-katëshe, dhe një 6-katëshe.

Tashme INUK me mjetet e veta, ka nisur edhe pastrimin e mbetjeve për t’i dhënë zonës një pamje të re. Shembja e këtyre ndërtimeve me leje dhe pa leje u bë në kuadër të projektit për rehabilitimin e vijës liqenore turistike të Pogradecit.

 

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E enjte E premte
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Shiu!
9°/3°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on January 24, 2019
Pjesërisht vranët
13°/4°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 25, 2019
Chance of Shiu!
11°/0°
Sot E enjte E premte
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Bore!
0°/-3°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on January 24, 2019
Bore! Showers
0°/-4°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on January 25, 2019
Bore! Showers
-3°/-6°
Sot E enjte E premte
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Shiu!
7°/1°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 24, 2019
Bore!
4°/-3°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 25, 2019
Bore!
-1°/-7°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214