Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Mbaron telenovela, Bale është i Realit

Mbaron telenovela, Bale është i Realit

0 Komentet 🕔02.09.2013 - 10:00

Pas shumë pritjesh tifozet madrilenë morën lajmin e gëzueshëm për Bale. Lajmi është konfirmuar nga vetë klubi I Tottenham-it.

Mësohet se akordi është arritur ditën e djeshme me një shumë rekord prej 100 milion euro. Zyrtarizimi pritet të bëhet ditën e sotme. Real Madrid bën blerjen më të shtrenjtë në histori duke thyer edhe atë të Cristiano Ronaldos i cili u mor për 94 milion euro.

Me Ronaldo dhe Bale Madridi do ketë një skuadër fantastike ku mund të fitojnë  La Liga dhe Champions League.

/Ejup Lila/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr