Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Maxarri: Rezultati nuk tregon gjithçka

Maxarri: Rezultati nuk tregon gjithçka

0 Komentet 🕔11.08.2013 - 13:49

Trajneri i Interit, Valter Maxarri, edhe pse ekipi i tij humbi 3:0 me Realin e  Madridit në miqësoren që u zhvillua të shtunën mbrëma në Amerikë, ka thënë se Galaktikët nuk ishin dominues në fushë.

“Hap përpara? Po, ne krijuam shumë raste kundër një ekipi që nuk të jep shumë hapësirë. Nuk bën të harrojmë se patëm Alvarez, Palasio dhe Ikardin përpara të cilët krijuan shumë shanse, është e pabesueshme që asnjëra nga ato nuk përfundoi në rrjetë”.

“Do të ishte e çuditshme nëse unë do të ndihesha i zhgënjyer. Ndoshta dikush që nuk e ka parë ndeshjen e sheh rezultatin dhe mendon se Reali i Madridit ka dominuar, por Interi krijoi 6-7 mundësi të mëdha që të shënonte para portës. Por, neve na mungoi pak fati dhe unë jam shumë i kënaqur me skuadrën time”, ka deklaruar Maxarri pas ndeshjes.

/Ariglon Pali/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E shtunë E diel
It is forcast to be Overcast at 7:00 PM CET on January 19, 2018
Overcast
13°/8°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 20, 2018
Shiu!
13°/6°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 21, 2018
Shiu!
11°/1°
Sot E shtunë E diel
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 19, 2018
Shiu!
12°/0°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on January 20, 2018
Pjesërisht vranët
7°/-1°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 21, 2018
Chance of Shiu!
6°/-3°
Sot E shtunë E diel
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on January 19, 2018
Pjesërisht vranët
7°/1°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 20, 2018
Shiu!
7°/-1°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 21, 2018
Chance of Shiu!
4°/0°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr