Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Matadori spanjoll goditet rëndë nga demi

Matadori spanjoll goditet rëndë nga demi

0 Komentet 🕔18.05.2015 - 09:49

Spanjë- Një matador spanjoll ka shpëtuar për mrekulli nga vdekja gjatë një dyluftimi me një dem. Saul Jimenez Fortez humb në fushbetejën me demin duke u goditur disa herë gjatë festivalit “ San Isidro” në Spanjë ku mori dy plagë të rënda, njërën një stomak dhe tjetrën poshtë qafës.

Pas goditjeve Fortez është dërguar menjëherë në spital, ku mjekët njoftojnë se është jashtë rrezikut opër jetën. Kjo është hera e dytë që Saul Jimenez Fortez goditet nga demi. Vitin e kaluar ai ka pasur një incident të ngjashëm por jo me plagë të rënda.

960x540 (1) 960x540 492554113 Bullfighter-Gored-665x385efe20130822144659

/Objektiv.al/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr