Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Manipulohet shorti i Champions League?

Manipulohet shorti i Champions League?

0 Komentet 🕔17.12.2013 - 14:31

Pas hedhjes së shortit të Uefa Champios League ku janë përcaktuar edhe çiftet, Uefa i ka hapur luftë korrupsionit në futboll. Sipas saj, një faqe anonime në rrjetin social “Twitter”, një ditë para hedhjes së shortit ka rikthyer sytë se shorti është manipuluar nga drejtuesit e Uefa-s.

Në faqen e Twitter, “CL Draw Manipulation” shihet se personi, i cili është dhe përgjegjësi i kësaj faqeje, ka gjetur një informacion në datën 15 dhjetor në lidhje me cciftet e përcaktuara për raundin tjetër të Champios League dhe që më pas u bënë publike në hedhjen e shortit të hënën në Nion të Zvicrës.

Një zëdhënës i Uefa-s ka hedhur poshtë çdo hipotezë lidhur me manipulimin e shortit duke theksuar se personi i kësaj faqeje është më fat. UEFA ka theksuar se manipulimi i shortit të Champions League është i pamundur dhe nuk ndodh.

 

/Dorjan Gjepali/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E hënë E martë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
11°/1°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Shiu!
11°/4°
It is forcast to be Overcast at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Overcast
11°/-1°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
-1°/-7°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
-3°/-6°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Clear
0°/-8°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
-2°/-11°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
1°/-5°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Bore! Showers
-2°/-6°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214