Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Mancini: Toure mund ta merrni, por tani mendoj për Lazion

Mancini: Toure mund ta merrni, por tani mendoj për Lazion

0 Komentet 🕔09.05.2015 - 14:35

“Vendimi për Fair Play nga UEFA nuk ndryshon strategjinë e marketingut: ne duhet të kthehemi në krye”. Gjatë një interviste për Sportmediaset, Mancini sqaroi se kanë mbetur edhe katër finale të fundit.

Sprint evropianë në katër gara e fundit “në të cilin do të bëjmë më të mirën.” U shpreh Mancini.

Lazio në Olimpico, pengesa e parë. Dhe Roberto Mancini foli për objektivat dhe shpresat e Interit të tij. “Ne të luajë për vendin e pestë apo të gjashtë.”

Europa League?, këtë dua dhe unë që të arrijmë, jo më shumë.

Fair Play?,”Pas vendimeve, projekti ynë i tregut nuk ndryshon. Toure? Nëse largohet nga City mund të vijë në Inter. Unë shpresoj që po.”

/Ermand Vrapi/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E enjte E premte
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on June 20, 2018
Chance of a Thunderstorm
32°/19°
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on June 21, 2018
Chance of a Thunderstorm
31°/19°
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on June 22, 2018
Chance of a Thunderstorm
29°/18°
Sot E enjte E premte
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CEST on June 20, 2018
Pjesërisht vranët
28°/17°
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on June 21, 2018
Chance of a Thunderstorm
31°/18°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CEST on June 22, 2018
Shiu!
20°/8°
Sot E enjte E premte
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CEST on June 20, 2018
Chance of Shiu!
29°/16°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CEST on June 21, 2018
Pjesërisht vranët
31°/16°
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on June 22, 2018
Chance of a Thunderstorm
30°/12°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr