Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Lushnje,eksploziv makinës së 20 vjecarit

Lushnje,eksploziv makinës së 20 vjecarit

0 Komentet 🕔23.01.2018 - 11:58

 

 

lushnje

 

 

Në lagjen 18 tetor i rreth orës  23:50 automjeti i shtetasit Arbër Shurdhi ka shpërthyer nga  një sasi  e konsiderueshme tritoli.

Shpërthimi  i automjetit ka qenë I fuqishëm duke shkatuar shkatërrimin e plotë të makinës  dhe një pjesë të xhamave të banesës së 20 vjecarit.

Shpërthimi është dëgjuar pothuajse në të gjithë qytetin e Lushnjes.

Policia mori në pyetje 20 vjecarin dhe familjen e tij menjëherë sapo mbërriti në vendngjarje.

Deklarata e familjes Shurdhi ka mohuar të ketë pasur  konflikte me ndonjë person. 20 vjecari  deklaroi se makinën e kishte blerë para disa muajsh në Vlorë nga një i panjohur.

Gjithashtu, Shurdhi tregon se sapo ishte kthyer nga Tirana bashkë me familjen e tij dhe pas 10 minutash përpara shtëpisë ishte dëgjuar shpërthimi.

Sipas burimeve të policisë Lushnje eksplozivi ishte vendosur në kofanon e makinës dhe mendohet se ka qenë ndezur me nje fitil.

Përgatiti: E.B

 

 

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E hënë E martë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
10°/1°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Shiu!
11°/4°
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Mostly Cloudy
11°/-1°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Mostly Cloudy
1°/-8°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
-3°/-6°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Pjesërisht vranët
0°/-8°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Clear
3°/-11°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
1°/-6°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Bore! Showers
-2°/-6°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214