Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Lubonja sulmon “piramidat mediatike” pas lajmit se nuk paguajnë gazetarët

Lubonja sulmon “piramidat mediatike” pas lajmit se nuk paguajnë gazetarët

0 Komentet 🕔07.05.2015 - 09:31

Pas lajmit se pjesa më e madhe e televizioneve dhe gazetave në vend nuk paguajnë rregullisht punonjësit e tyre të denoncuar nga Unioni i Gazetarëve, ka reaguar në këndin e tij në Agon Channel edhe Fatos Lubonja.

Përpos konstatimit, Lubonja ka ngritur edhe pyetjen se pse u arrit deri këtu? Ai e ka parë këtë krizë si pjesë e një sistemi të degraduar dhe të kalbur, nga e cila nuk ka përjashtuar as veten dhe as kolegët e tij.

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E diel E hënë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 19, 2019
Shiu!
14°/5°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 20, 2019
Chance of Shiu!
13°/2°
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on January 21, 2019
Mostly Cloudy
14°/4°
Sot E diel E hënë
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on January 19, 2019
Bore! Showers
3°/-1°
It is forcast to be Overcast at 7:00 PM CET on January 20, 2019
Overcast
3°/-1°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 21, 2019
Bore!
2°/-2°
Sot E diel E hënë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on January 19, 2019
Pjesërisht vranët
4°/-2°
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on January 20, 2019
Mostly Cloudy
4°/-2°
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on January 21, 2019
Mostly Cloudy
3°/-2°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214