Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Louis Figo: Portugalia varet nga Cristiano Ronaldo

Louis Figo: Portugalia varet nga Cristiano Ronaldo

0 Komentet 🕔13.06.2014 - 14:04

Ish ylli i futbollit Botëror, Luis Figo dha një intervistë për “Globoesporte” e cila hodhi poshtë çdo krahasim në lidhje me presionin që ai pësoi në Korenë e Jugut dhe Japoni.

Ajo që i ngelet CR7 është vetëm të durojë. “Çdo rast është i ndryshëm dhe ka historinë e vet,” tha ai.

Figo ka pranuar se Portugalia varet shumë prej Cristiano Ronaldos dhe se portugezi  është i etur për trofe.

Ish –Topi i Artë i Portugalisë gjeti se zgjedhja e Quinas ka kapacitet për të bërë një fushatë të mirë, por për të titulli do të vendoset mes Brazilit, Gjermanisë, Argjentinës dhe Spanjës.

/Ermand Vrapi/

 

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se me rezultatet e fundit Kombëtarja jonë e futbollit do të kualifikohet në Euro 2016?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E premte E shtunë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on November 23, 2017
Pjesërisht vranët
17°/3°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on November 24, 2017
Pjesërisht vranët
17°/3°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on November 25, 2017
Clear
17°/8°
Sot E premte E shtunë
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on November 23, 2017
Clear
15°/4°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on November 24, 2017
Pjesërisht vranët
16°/4°
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on November 25, 2017
Mostly Cloudy
16°/4°
Sot E premte E shtunë
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on November 23, 2017
Clear
13°/-1°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on November 24, 2017
Clear
12°/-1°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on November 25, 2017
Clear
12°/2°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr