Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

“Llorente, ç’po ndodh?”, shpërthen çështja në Spanjë

“Llorente, ç’po ndodh?”, shpërthen çështja në Spanjë

0 Komentet 🕔18.09.2013 - 14:16

Çështja e lojtarit spanjoll të skuadrës së Juventusit duket se ka hapur shumë polemika në Spanjë. Shumica e gazetarëve të futbollit iberik pyesin se ku ka përfunduar sulmuesi i “vjedhur” nga Juventus prej Athletic Bilbao.

E përditshmja Marca shkruan “Çpo ndodh me Llorente”. Për momentin, Llorente është i fundit prej sulmuesve që konsiderohet nga trajneri Conte, pas Vucinic, Tevez, Quagiarella dhe Giovinco.

Që nga momenti që lojtari i është bashkuar “zebrave” ka luajtur vetëm 2 minuta, ku ka hyrë në minutën e 88 në ndeshjen kundër Sampdorias.

/Xhevahir Qardaku/

 

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr