Liverpuli bënë ofertë për Sigurfdsson

0

 

Skuadra e Liverpulit ka menduar t’i bëjë një ofertë mesfushorit të Tottenhamit ,Gylfi Sigurdsson.

Pritet që oferta për  futbollistin Irlandez  të bëhët në muajin janar.

Edhe pse Sigurdsson nuk ka treguar formen e tij më të mirë gjatë këtij viti  dhe ka humbur vendin e titullarit ,menaxheri i Liverpoolit  e shikon atë si një lojtar i cili mund t’I përshtatet stilit të tij të lojës.

/Ariana Saraci/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here