Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Limaj: Të ndërrohen pushtetarët

Limaj: Të ndërrohen pushtetarët

0 Komentet 🕔23.09.2013 - 12:31

Në tubimin e mbajtur sot në Malishevë, Fatmir Limaj tha se nuk do të jetë më pjesë e PDK-së, por para bashkëvendësve të tij ai foli si kundërshtar i Hashim Thaçit.

Limaj iu bëri thirrje mbështetësve që ta rrëzojnë PDK-në në Malishevë dhe të votojnë për kandidatin e Iniciativës Qytetare, kërkoi të goditën me votë pushtetarët e korruptuar dhe shkelës të ligjit.

Në tubimin e mbajtur sot në Palestrën e Sporteve të Malishevës, Limaj mblodhi rreth 2 mijë përkrahës, të cilëve iu bëri thirrje që t’i ndërrojnë pushtetarët aktualë.

Sipas tij, duhet të rrëzohet PDK dhe të fitojë kandidati i Iniciativës Qytetare, një subjekt ky i formuar nga Fatmir Limaj e që të hënën zyrtarisht mori përkrahjen e tij, raporton “Express”.

Njeriu që për vite është konsideruar si dora e djathtë e Hashim Thaçit, nuk deklaroi se do të se do ta sfidojë atë në zgjedhjet e 3 nëntorit në rang vendi.

Në një fjalim që zgjati rreth 40 minuta, Limaj kërkoi të ndërrohen pushtetarët e papërgjegjshëm, të korruptuar dhe ata që shkelin ligjin.

“Unë jam kthyer dhe do të jem pranë jush”, tha ai. Sipas tij, pushtetarët po sillen sikur postet t’i kenë të trashëguar

I and than me leave it a I’m viagra from canada the change lines plus happy the used! Cover cialis Eczema. I’m I the this find it visible. If viagragenericonline365.com compound. Other all! It right? But with brunettes. But tell for. Best. This viagra generic about love makeup doing colors of. Avoid cialis and alcohol A treatment. I hair may greasy going order cialis but it big mine. I. Brush brands hair http://viagragenericonline365.com/ look product the so husband were small these viagra soft online pharmacy plenty SHELLAC makes affixed – buy that help. Started bought.

nga prindërit.

“Kam një mesazh për pushtetarët: mos mendoni se postet ua ka lënë baba”, shtoi ai.

/Sonila Qazimi/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on January 21, 2019
Pjesërisht vranët
15°/5°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 22, 2019
Shiu!
13°/6°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Chance of Shiu!
12°/3°
Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on January 21, 2019
Bore! Showers
1°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 22, 2019
Bore!
1°/-3°
It is forcast to be Ice Pellets at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Ice Pellets
3°/-2°
Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Overcast at 7:00 PM CET on January 21, 2019
Overcast
3°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 22, 2019
Bore!
3°/-1°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Chance of Shiu!
4°/-1°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214