Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Lezhë, vrasje me armë zjarri humb jetën 60-vjeçari

Lezhë, vrasje me armë zjarri humb jetën 60-vjeçari

0 Komentet 🕔19.10.2013 - 10:40

Një 60-vjeçar nga Lezha është ekzekutuar me armë zjarri mëngjesin e sotëm. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Sukaxhi të komunës Ungrej.

Sipas burimeve nga policia lokale viktima Mark Jaku dyshohet se është qëlluar më armë nga 42-vjeçari Petrit Dushi, pas një konflikti të çastit.  Mësohet se 60-vjeçari ka humbur jetën në vendngjarje, ndërsa autori është larguar menjëherë pas kryerjes së krimit.

Policia po punon për zbardhjen e ngjarjes dhe kapjen e autorit të dyshuar Petrit Dushi, nga fshati Kaçinar i Mirditës. Ndërkohë rezulton se autori i ngjarjes është person më precedent penale për vrasje dhe falsifikim dokumentesh.

/Erilda Sulika/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr