Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Lezhë, vdes nëna dhe foshnja, familjarët akuzojnë mjekët

Lezhë, vdes nëna dhe foshnja, familjarët akuzojnë mjekët

0 Komentet 🕔09.07.2013 - 09:30

Një nënë 22-vjeçare shtatzënë ka humbur jetën në maternitetin e Lezhës, për shkaqe ende të panjohura.

Lorena Imeri nga fshati Shullaz i Kurbinit kishte shkuar në maternitet për të lindur fëmijën e saj të parë, por ka humbur jetën përpara se të sillte në jetë foshnjën e saj.

Familjarët akuzojnë mjekët për neglizhencë pasi sipas tyre bluzat e bardha të Lezhës nuk kanë ndërhyrë në kohë për të shpëtuar të afërmen e tyre.

Mjekët e spitalit të Lezhës ju kanë thënë familjarëve se 22-vjeçarja dhe foshnja e saj nuk arritën të mbijetonin, ndërkohë pritet ekspetiza mjeko-ligjore për të vërtetuar shkaqet e vdekjes së 22-vjeçares.

/Erilda Sulika/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E premte E shtunë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 13, 2018
Shiu!
10°/4°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 14, 2018
Chance of Shiu!
16°/7°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Shiu!
15°/6°
Sot E premte E shtunë
It is forcast to be Chance of Bore! at 7:00 PM CET on December 13, 2018
Chance of Bore!
1°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on December 14, 2018
Bore!
-1°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Bore!
-1°/-3°
Sot E premte E shtunë
It is forcast to be Chance of Bore! at 7:00 PM CET on December 13, 2018
Chance of Bore!
1°/-6°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 14, 2018
Bore! Showers
3°/-1°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Chance of Shiu!
5°/-1°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214