Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Lezhë: Vdes 41-vjeç, qëllohet me armë zjarri

Lezhë: Vdes 41-vjeç, qëllohet me armë zjarri

0 Komentet 🕔13.07.2013 - 08:14

Një tjetër ngjarje e rëndë është shënuar mëngjesin e sotën në fashatin Tale të Lezhës.

Vikrima i identifikuar si Ludovik Ujka, 41-vjeç,  është qëlluar për vdekje me armë zjarri në afërsi të një lokali, në fshatin Tale në Lezhë.

Policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje dhe ka bërë të mundur identifikimin e autorit, dhe po punon për arrestimin e tij.

Janë ende të paqarta motivet që kanë çuar në këtë ngjarje të rëndë. Deri tani policia dyshon se kjo ngjarje të kende ndodhur për motive hasmërie.

 /Sonila Qazimi/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Shiu!
9°/2°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Pjesërisht vranët
10°/-2°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 19, 2018
Clear
11°/-1°
Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Overcast at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Overcast
-2°/-4°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Pjesërisht vranët
0°/-9°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 19, 2018
Clear
1°/-7°
Sot E martë E mërkurë
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
0°/-6°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Bore! Showers
-3°/-8°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 19, 2018
Pjesërisht vranët
0°/-10°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214