Lezhë: Vdes 41-vjeç, qëllohet me armë zjarri

0

Një tjetër ngjarje e rëndë është shënuar mëngjesin e sotën në fashatin Tale të Lezhës.

Vikrima i identifikuar si Ludovik Ujka, 41-vjeç,  është qëlluar për vdekje me armë zjarri në afërsi të një lokali, në fshatin Tale në Lezhë.

Policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje dhe ka bërë të mundur identifikimin e autorit, dhe po punon për arrestimin e tij.

Janë ende të paqarta motivet që kanë çuar në këtë ngjarje të rëndë. Deri tani policia dyshon se kjo ngjarje të kende ndodhur për motive hasmërie.

 /Sonila Qazimi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here