Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Lakra dhe vetitë e saj

Lakra dhe vetitë e saj

0 Komentet 🕔01.10.2013 - 12:21

Lakra është një ndër bimët çudibërëse dhe e dobishme gjithashtu, dhe kjo për shkak të kalorive të saj. Ajo na jep 22 kalori për vetëm 30 gr lakër të gatuar.

Ja çfarë përmban ajo:

1-      Përmban 22 kalori

2-      Stimulon enzimat në organizëm

3-      Reduktojnë rrezikun e kancerit

4-      Rekomandohet lakra e zier

5-      Nuk këshillohet në turshi

 

/Altin Tufa/

 

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr