Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Laç, arrestohet polici që trafikonte armë

Laç, arrestohet polici që trafikonte armë

0 Komentet 🕔14.06.2014 - 09:10

Një polic i dyshuar për trafikim armësh dhe mbështetje të grupeve kriminale ne qytetin e Laçit është arrestuar pasditen e djeshme nga kolegët e tij.

I arrestuari në flagrancë  është inspektori Ramazan Guri, 45-vjeç, me detyrë punonjës i Patrullës së Përgjithshme në Komisariatin e Policisë Laç. Guri akuzohet për grumbullim të municioneve dhe trafikimin e tyre.

Gjatë kontrollit në banesën e policit janë gjetur si provë materiale:

1 automatik mod 56,
7 pushkë automatike,
2 çifte pa leje,
8 granata dore,
2 pako tritol,
3500 copë fishekë të kalibrave të ndryshëm.

Inspektori i policisë akuzohet për “Shpërdorim të detyrës”, “Vjedhje” dhe “Prodhim dhe mbajtje pa leje të municioneve”.

/Erges Dybeli/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E diel E hënë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 19, 2019
Shiu!
14°/4°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 20, 2019
Chance of Shiu!
13°/2°
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on January 21, 2019
Mostly Cloudy
14°/4°
Sot E diel E hënë
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 19, 2019
Bore!
2°/-1°
It is forcast to be Overcast at 7:00 PM CET on January 20, 2019
Overcast
3°/-1°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 21, 2019
Bore!
1°/-3°
Sot E diel E hënë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on January 19, 2019
Pjesërisht vranët
4°/-2°
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on January 20, 2019
Mostly Cloudy
4°/-2°
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on January 21, 2019
Mostly Cloudy
3°/-2°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214