La 2 fëmijët në shtëpi dhe shkoi në market, vritet nëna 26-vjeçare

0

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Britaninë e Madhe, teksa një nënë e re 26-vjeçare është vrarë, pasi kishte dalë për një pije jashtë shtëpisë

Ngjarja ka ndodhur në orën 2 pas mesnate, mëngjesin e së dielës, dhe sipas policisë ajo ka humbur jetën gjatë një “grindje”.

Një i ri ka rënë në pranga për rastin, pasi dyshohet për vrasjen e 26-vjeçares Levi Ogden, e cila ishte nënë e dy fëmijëve.

Sakaq një shoqatë bamirësie ka nisur grumbullimin e parave për funeralin e saj, dhe më pas do të vendoset dhe për personin që do të kujdeset për dy fëmijët e saj të mitur.

E.D

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here