Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

KVV vlerëson procesin zgjedhor dhe punën e KQZ-së

KVV vlerëson procesin zgjedhor dhe punën e KQZ-së

0 Komentet 🕔24.06.2013 - 12:40

Koalicioni i Vëzhguesve Vendorë e ka cilësuar të mirë procesin zgjedhor dhe punën e KQZ-së, pavarësisht ngjarjes së rëndë në Laç, ku mbeti i vrarë një përfaqësues i LSI-së dhe u plagosën dy të tjerë.

Sipas vëzhguesve, gjatë procesit të vrojtimit problemet  që janë vënë re janë vonesat në hapjen e qendrave, votimet familjare, problemet me kartat e identitetit dhe problemet për orientimin e zgjedhësve.

/Enkeleda Cami/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E enjte E premte
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CEST on June 20, 2018
Pjesërisht vranët
31°/19°
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on June 21, 2018
Chance of a Thunderstorm
31°/19°
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on June 22, 2018
Chance of a Thunderstorm
29°/18°
Sot E enjte E premte
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CEST on June 20, 2018
Clear
30°/17°
It is forcast to be Chance of a Thunderstorm at 7:00 PM CEST on June 21, 2018
Chance of a Thunderstorm
31°/17°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CEST on June 22, 2018
Chance of Shiu!
19°/8°
Sot E enjte E premte
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CEST on June 20, 2018
Pjesërisht vranët
28°/16°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CEST on June 21, 2018
Clear
31°/16°
It is forcast to be Thunderstorm at 7:00 PM CEST on June 22, 2018
Thunderstorm
29°/12°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr