Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Kukësi,100 mijë euro shpërblim për eliminimin e Sarajevos

Kukësi,100 mijë euro shpërblim për eliminimin e Sarajevos

0 Komentet 🕔18.07.2013 - 09:09

Pas kalimit të turit të parë në Europa Ligë, Kukësi në turin e dytë do të gjendet përballë  boshnjakëve të Sarajevës.

Kukësi, është i vetmi ekip shqiptar që ka kaluar në turin e dytë në Ligën e Europës, dhe drejtuesit e Kukësit kanë vënë një premio prej 100 mijë eurosh për “kokën” e ekipit boshnjak, FK Sarajevo. Pak orë na ndajnë nga ndeshja e parë e turit të dytë, midis Boshnjakëve dhe Kuksianëve të cilët do të tentojnë të shkruajnë historinë.

“Kukësi do të kualifikohet,jam i sigurt për këtë. Nëse një gjë e tillë arrihet atëherë lojtarët do të marrin 100 mijë euro, por jo vetëm kualifikimi, por edhe për  fitore sot kundër boshnjakëve do të shpërblehet,”-është shprehur presidenti i klubit, Safet Gjici.

Ndeshja FK  Kukësi – FK Sarajevo pritet të  luhet sot në orën 19:30,  në stadiumin ‘’Qemal  Stafa’’

 

/Klajdi Lleshi/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E hënë E martë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
11°/1°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Shiu!
11°/4°
It is forcast to be Overcast at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Overcast
11°/-1°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
-1°/-7°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
-3°/-6°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Clear
0°/-8°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
-2°/-11°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
1°/-5°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Bore! Showers
-2°/-6°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214