Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Kukësi humb në ndeshjen e parë të “play-off”-it

Kukësi humb në ndeshjen e parë të “play-off”-it

0 Komentet 🕔23.08.2013 - 08:32

Në stadiumin “Qemal Stafa”, Kukësi  ka tentuar të bëjë mrekullinë e rradhës kundër një  skuadre më të përgatitur,  siç është Trabzonspori turk, duke humbur me rezultatin 2-0.

Për kuksianët duket se do t’i japin fund në  këtë raund “fenomenit sportiv” të Shqipërisë për në kupat e Europës. Një ndeshje e cila ka nisur mjaft vrullshëm për Kukësin, të cilët kanë  tentuar të shëojnë por pa rezultat, pasi përball kishin një kundërshtar të denjë dhe mjaft të  fortë .

Golat për shkuadrën e Trabzonsporit janë shënuar nga Mierzejevski në minutën e 31-të dhe Paulo Henrique në minutën e 68-të. Pas një jave do të  zhvillohet edhe ndeshja e kthimit ndërmjet dy skuadrave, por mesa duket do të  jetë  thjesht një formalitet. Kukësi do të mbahet mend si skuadra surprizë e futbollit shqiptar, e cila i theu të  gjitha parashikimet duke kaluar tri ture të Ligës së Europës.

/Ariana Saraçi/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E mërkurë E enjte
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 11, 2018
Pjesërisht vranët
12°/-1°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 12, 2018
Clear
11°/1°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 13, 2018
Chance of Shiu!
11°/4°
Sot E mërkurë E enjte
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 11, 2018
Pjesërisht vranët
4°/-3°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 12, 2018
Pjesërisht vranët
5°/-5°
It is forcast to be Mostly Cloudy at 7:00 PM CET on December 13, 2018
Mostly Cloudy
2°/-3°
Sot E mërkurë E enjte
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 11, 2018
Pjesërisht vranët
2°/-8°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 12, 2018
Clear
3°/-8°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 13, 2018
Pjesërisht vranët
1°/-5°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214