Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Kukësi gati për boshnjakët e Sarajevës

Kukësi gati për boshnjakët e Sarajevës

0 Komentet 🕔25.07.2013 - 11:17

Nënkampionët e Shqipërisë, verilindorët e Kukësit do të nisen ditën e sotme drejt Sarajeves ku i presin në shtëpinë e tyre kundërshtarët e FK Sarajevës. Kukësi ka zhvilluar dje seancën e fundit stërvitore në Kamzë, pasi sot në drekë në orën 14:00 do të niset drejt Sarajevës, ku e pret dhe sfida më e rëndësishme në historinë e klubit.

Ndeshja do të luhet në orën 21:00 në stadiumin  “Olympic s. Asim Ferhatović Sarajevo e vlefshme për kalimin në turin e tretë në Europa Ligë.

Të gjithë në skuadrën verilindore kanë shumë besim se do arrijnë të kualifikohen në turin e tretë. Lojtarët dhe drejtuesit janë të qartë për vështirësitë që i presin në fushë për sfidën e së enjtes dhe për atmosferën e zjarrtë në shkallët e stadiumit.

Ekipi do të lë hotelin dhe do të niset drejt Bosnjës, teksa udhëtimi nuk zgjat më shumë se 45 minuta, pasi janë me çarter. Ndërkohë skuadrës i janë bashkuar edhe 10 tifozë, të cilët kanë paguar paketën prej 300 eurosh. Ndërkohë që rreth 150 tifozë të tjerë do të jenë në Sarajevë, pasi do udhëtojnë me autobusë dhe makina private.

/Klajdi Lleshi/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E hënë E martë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on February 25, 2018
Shiu!
9°/1°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on February 26, 2018
Chance of Shiu!
6°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on February 27, 2018
Bore!
5°/-4°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on February 25, 2018
Bore! Showers
-4°/-11°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on February 26, 2018
Bore!
-6°/-10°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on February 27, 2018
Bore! Showers
-6°/-16°
E mërkurë E enjte E premte
It is forcast to be 	
Shiu! at 12:00 PM CET on January 03, 2018
Shiu!
10°/0°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 12:00 PM CET on January 04, 2018
Pjesërisht vranët
9°/-3°
It is forcast to be Clear at 12:00 PM CET on January 05, 2018
Clear
7°/-2°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr