Kukës, vajza hidhet nga kati i tretë i komisarjatit

0

Një 20-vjeçare është hedhur ditën e sotme nga kati i tretë i godinës së policisë së Kukësit gjatë momentit që ajo po merrej në pyetje pasi një ditë më parë babai i saj kishte bërë denoncimin për zhdukjen e vajzës.

Pas përfundimit të procedurës së marrjes në pyetje
vajza me inicialet A.C, studente e vitit të dytë në universitetin e Kukësit është afruar dritares dhe është hedhur. Studentja u dërgua në spital, për fat të mirë jashtë rrezikut për jetën.

/Ariglon Pali/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here