Kukës/ Grindje me thika mes të rinjve, 1 i vdekur

0

Një grindje për motive të dobëta ka sjellë vdekjen e një të riu në një fshat të Kukësit.

Ngjarja ndoshi mbrëmjen e shkuar në fshatin Oreshk të Komunës së Zapodit, në Kukës. Të rinjtë kanë filluar të qëllohen me thika dhe për pasojë ka mbetur i vdekur njëri prej tyre.

Viktima është 20-vjeçari me iniciale E.M., i cili ndërroi jetë rrugës për në spital. Policia ka identifikuar dhe ka arrestuar si autor të ngjarjes shtetasin 23-vjeçar me iniciale M.I.

/Romina Qama/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here